ZigaForm version 5.5.1

O nás

Podpora 24/7

+420 601 356 859

Kdo jsme?

Začali jsme jako fotografické studio v roce 2016. Od roku 2017 jsme se rozrostli na reklamní agenturu, kterou jsme provozovali do roku 2019. Počátkem toho roku 2020 jsme byli nuceni zavřít kvůli Covidu-19.

Nyní se vracíme v plné síle a chceme se zaměřit především na vytváření webových stránek tzv. na pronájem, což mnoha lidem, živnostníkům a firmám  zajistí lepší start než dávat vysoké částky za jednorázové vytvoření webových stránek, nyní je cena za pronájem webových stránek bezkonkurenční. Dále se také chceme zaměřit na marketingové služby a vše co k tomu patří, tam je cena určena dle služeb, které zákazník požaduje. 

Chceme, aby byli naši zákazníci co nejvíce spokojení a budeme rádi pokud nás doporučíte svým známým.

Naše ceny za vytvoření základních webových stránek na systému wordpress začínají již na 350 Kč za měsíc! Což je naprosto bezkonkurenční cena! Pokud ještě nemáte webové stránky a nevíte kam se obrátit, u nás jste správně!

Budujeme svoji síť!

Dnešní doba je převážně online, každý nějak začínal a víme, že úspěšný start je klíčový pro další fungování, a proto i my se snažíme co nejvíce pomoci začínajícím firmám a živnostníkům, kteří nemají tak velký počáteční kapitál a potřebují, aby se o nich vědělo. S tím Vám pomůžeme!

Vytvoříme Vám profesionální webovou prezentaci nebo e-shop, logo, vizitky, propagační materiály na sociální sítě, vytvoříme a budeme spravovat Vaše profily na sociálních sítích, zkrátka vše, co si představíte pod tím, když chcete podnikat a snažíte se zviditelnit.