ZigaForm version 5.5.1

Často kladené dotazy

Podpora 24/7

+420 601 356 859

Často kladené dotazy

Webové stránky vytváříme na systému WordPress. Tento systém má skvělý administrační systém a mnoho doplňků, které optimalizují Vaše webové stránky.

Pokud dostaneme všechny podklady tak předpokládejte maximálně týden. Jestli si vyberete službu Premium, kde budeme vytvářet celý obsah sami tak maximálně do dvou týdnů.

Tyto služby jsou většinou pro klasického uživatele neznající problematiku webových stránek hodně složité. My Vám vytvoříme webové stránky na klíč, víme na koho cílit a dle toho vytváříme obsah. Také se Vám u nás nestane, že by web nefungoval, všechny chyby ihned odstraňujeme a máte neomezenou podporu.

Máte na výběr ze tří balíčků. Základní stojí 350 Kč měsíčně, s lepšími službami 500 Kč měsíčně a služba Premium, kde nemusíte řešit prakticky nic, stojí 900 Kč měsíčně. U každé služby je potřeba mít registrovanou doménu a webhosting, pokud nemáte tak Vám ho rádi založíme za jednorázový poplatek 1000 Kč.

Nabízíme komplexní služby v oblasti marketingu, ať jste začínající podnikatel, firma nebo již máte fungující společnost, ale nevíte jak získat více zákazníků, my Vám je přivedeme. Záleží co provozujete, jestli např. e-shop s elektronikou nebo stavební firmu. Vždy zacílíme na potencionální zákazníky buď placenou reklamou, nebo dle toho upravíme Vaše webové stránky, vytvoříme reklamní příspěvky, atd… Možností je opravdu hodně.

Naše ceny za vytvoření základních webových stránek na systému wordpress začínají již na 350 Kč za měsíc! Což je naprosto bezkonkurenční cena! Pokud ještě nemáte webové stránky a nevíte kam se obrátit, u nás jste správně!