ZigaForm version 5.0.5

Mobilní verze webu

Už jste někdy zkontrolovali, jak váš web na WordPressu vypadá na obrazovkách telefonů nebo tabletů? I když používáte responzivní mobilní téma, vy a vaši návštěvníci se budete cítit lépe, pokud budete mít vyladěnou verzi pro mobilní telefony a tablety.

V dnešní době více jak 50% uživatelů používá při prohlížení internetu chytrý telefon, proto je při budování webových stránek počítat s mobilní verzí. Výhoda wordpressu je, že skoro všechny šablony, které se vytváří už v sobě mají mobilní a tabletovou verzi zabudovanou a lze ji modifikovat zvlášť od klasického zobrazení na PC.

Mít design a obsah orientovaný na mobilní obrazovky je samozřejmě nedílnou součástí a mnoho zákazníků ztratíte, pokud ji na svém webu nemáte.

Mobilní nabídky – Schopnost používat samostatnou nabídku v mobilu je nutností nejen proto, že je snadnější používat, ale také proto, že budete muset zobrazit a upravit tělo vašeho obsahu.

Pluginy pro konkrétní platformu – Schopnost používat specifické pluginy, které se deaktivují na základě zobrazovacího zařízení návštěvníka, je také úžasná a užitečná. Proč by měl WordPress poskytnout tolik úsilí k načtení pluginu, pokud jeho funkce není nutná?

Specifický mobilní obsah – I když by se obsah měl mezi platformami měnit. Na mobilech budete muset zobrazit tituly a úryvky, které lépe vyhovují menší obrazovce.

Pokud vytváříme webové stránky u nás, tak vždy pro všechna zobrazovací zařízení, a to jak pro velké monitory, notebookové monitory, tablety a mobilní telefony.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *